Op zaterdag 24 juni organiseerde wij drakenbootraces in het centrum van Leiden. Op deze pagina een overzicht van de resultaten:

Dames-klasse

Wedstrijdtijden

RacenrBaan 1TijdBaan2Tijd
1De meisjes van plezier01:05,26Nooit meer naar huis01:04,33
2Nooit meer naar huis01:03,10De meisjes van plezier01:03,01
3De meisjes van plezier01:08,05Nooit meer naar huis01:05,88
4Nooit meer naar huis01:04,15De meisjes van plezier01:05,59

Einduitslag

PlaatsPloegTotaaltijd
1Nooit meer naar huis04:17,46
2De meisjes van plezier04:21,91

Heren-klasse

Wedstrijdtijden

RondeBaan 1TijdBaan 2Tijd
1Daan Kooimans Onderhoudsbedrijf00:59,24Sporting Leiden Allstars00:58,66
1Wolfpack00:57,64De Watergeuzen00:56,86
1De Groenteboer Leiden00:59,47De Kerk Leiden01:00,14
1DavidDrijft01:05,09Hup NAC01:04,22
2De Watergeuzen00:55,00Daan Kooimans Onderhoudsbedrijf01:01,75
2Sporting Leiden Allstars00:58,33Wolfpack00:57,67
2Hup NAC00:59,98De Groenteboer Leiden01:00,08
2De Kerk Leiden00:59,65DavidDrijft01:02,66
Halve finaleDe Groenteboer Leiden00:47,44De Watergeuzen00:57,04
Halve finaleSporting Leiden Allstars00:58,42Wolfpack00:57,61
Kleine finaleDe Groenteboer Leiden00:58,35Sporting Leiden Allstars00:58,61
Grote finaleDe Watergeuzen00:56,02Wolfpack00:55,68

Eindtijden

(tot de finale)

PlaatsTeamTijd 1Tijd 2Totaaltijd
1De Watergeuzen00:56,8600:55,0001:51,86
2Wolfpack00:57,6400:57,6701:55,31
3Sporting Leiden Allstars00:58,6600:58,3301:56,99
4De Groenteboer Leiden00:59,4701:00,0801:59,55
5De Kerk Leiden01:00,1400:59,6501:59,79
6Daan Kooimans Onderhoudsbedrijf00:59,2401:01,7502:00,99
7Hup NAC01:04,2200:59,9802:04,20
8DavidDrijft01:05,0901:02,6602:07,75

Mixed-Klasse

Wedstrijdtijden

RondeBaan 1TIjdBaan 2Tijd
1Webster Gorloks01:07,68Mass IT01:04,41
1Seghwaert Dragons01:02,90TNO01:02,21
1Vrienden van Dutchie01:05,06Silvervloot01:05,24
1CraneSolutions01:02,18BNI Geus01:01,83
2Mass IT01:01,44CraneSolutions01:00,91
2BNI Geus01:01,90Webster Gorloks01:03,78
2Silvervloot01:02,88Seghwaert Dragons01:02,99
2TNO01:00,79Vrienden van Dutchie01:00,67
Halve finaleVrienden van Dutchie00:59,37TNO00:59,32
Halve finaleBNI Geus01:00,68CraneSolutions01:00,57
Kleine finaleVrienden van Dutchie01:00,67BNI Geus01:00,38
Grote finaleTNO00:59,52CraneSolutions00:59.67

Eindtijden

(tot de finale)

PlaatsTeamTijd 1Tijd 2Totaaltijd
1TNO01:02,2101:00,7902:03,00
2CraneSolutions01:02,1801:00,9102:03,09
3BNI Geus01:01,8301:01,9002:03,73
4Vrienden van Dutchie01:05,0601:00,6702:05,73
5Mass IT01:04,4101:01,4402:05,85
6Seghwaert Dragons01:02,9001:02,9902:05,89
7Silvervloot01:05,2401:02,8802:08,12
8Webster Gorloks01:07,6801:03,7802:11,46

Geoefende teams

Wedstrijdtijden

RondeBaan 1TijdBaan 2Tijd
1Tek Power00:59,67
1KLM Blue Dragons00:58,01Odysseus00:57,73
2KLM Blue Dragons00:57,30
2Odysseus00:59,10Tek Power00:58,30
3Tek Power00:57,24KLM Blue Dragons00:57,37
3Odysseus00:57,52
FinaleKLM Blue Dragons00:57,03Odysseus00:56,61

Eindtijden

(tot de finale)

PlaatsTeamTijd 1Tijd 2Tijd 3Totaaltijd
1KLM Blue Dragons00:58,0100:57,3000:57,3702:52,68
2Odysseus00:57,7300:59,1000:57,5202:54,35
3Tek Power00:59,6700:58,3000:57,2402:55,21
Categorie├źn: Nieuws

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *